Informace o zabezpečení a důvěrnosti platby

018.jpg

Vážení zákazníci!

Můžete platit za vaši objednávku on-line s využitím navrhovaného způsobu platby prostřednictvím platebních služeb ČSOB. Poté, co potvrdíme Vaši objednávku, budete přesměrováni na stránku s bezpečnými platbami společnosti ČSOB, kde budete vyzváni k zadání údajů o platbě objednávky. Po úspěšné platbě bude elektronická kontrola s informacemi o objednávce a údaji o provedené platbě zaslána na e-mail uvedený v platebním formuláři.

Bezpečnostní záruky

Zpracování bezpečnostní ČSOB certifikovány bezpečnostními normami. Spolehlivost služby poskytuje intelektuální monitorovací systém pro podvodné transakce, stejně jako použití technologie 3D Secure, moderní technologie pro bezpečnost internetových plateb.

Podrobnosti o vaší kartě jsou uvedeny na speciální stránce ČSOB pro bezpečnou platbu. Přenos informací zpracovatelské společnosti ČSOB nastává pomocí technologie šifrování TLS. Další přenos informací probíhá prostřednictvím uzavřených bankovních kanálů, které mají nejvyšší spolehlivost.

ČSOB nepřenáší vaše údaje o kartě do obchodu a dalších třetích stran!

Pokud vaše karta podporuje technologii 3D Secure, abyste mohli provést platbu, budete muset provést další ověření uživatele u vydavatele banky (banky, která kartu vydala). Chcete-li to provést, budete přesměrováni na stránku banky, která kartu vydala. Typ ověření závisí na bance. Typicky se jedná o dodatečné heslo, které se odesílá na SMS, mapu kódů proměnných nebo jiné metody.
Máte-li jakékoli dotazy ohledně provedené platby, můžete kontaktovat technickou podporu banky ČSOB na telefonním čísle 800 300 300.

Kontaktujte nás pro více informací

 

 

Internet Acquiring ČSOB